Tuinconcert in de Kleine Tuin donderdag 19 augustus.

Aankondiging: Tuinconcert in het kader van het Grachten Festival in de Kleine Tuin van het complex ‘De lange Balk’ aan het Rietlandterras in Amsterdam.
met de volgende jazz-musici:
Mo van der Does – saxofoon
Ian Cleaver – trompet
William Barrett – bas
Wanneer: donderdag 19 augustus 2021 van 12:30 – 13:30
Locatie: Kleine Binnentuin van het complex de Balken tussen het Rietlandterras / Dirk Vreekenstraat / Borneolaan / Panamalaan
Voor de geinteresseerden, er zijn een aantal stoelen (niet veel) in de tuin beschikbaar om te luisteren, m.n. voor bewoners die niet aan de kleine binnentuin wonen. Geef ajb even door als je daar in geinteresseerd bent en met hoeveel personen. Mocht er meer animo zijn dan stoelen, dan hopen we dat een aantal bewoners aan de kleine binnentuin plaats bieden op balkon of terras, uiteraard op gepaste afstand!
Aanmelden kan via mail naar bestuur@vve-debalken.nl